pgn4web (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Layout
ar: التنسيق

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: !name must be a hexadecimal color value.
ar: يجب أن يكون !name قيمة لون ست عشرية hexadecimal.
