pgn4web (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Layout
gl: Disposición

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: !name must be a hexadecimal color value.
gl: !name debe ser un valor de cor hexadecimal.
