pgn4web (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: !name must be a hexadecimal color value.
hu: !name értékének tizenhatos számrendszerbeli színértéknek kell lennie.

en: Header text color
hu: Fejléc betűszíne
