pgn4web (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: !name must be a hexadecimal color value.
lv: !name jābūt heksodecimālai krāsas vērtībai.
