pgn4web (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Layout
nl: Lay-out

en: Delay
nl: Vertraging

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: !name must be a hexadecimal color value.
nl: !name moet een hexadecimale waarde van een kleur zijn.

en: Header text color
nl: Koptekstkleur
