pgn4web (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Layout
pl: Układ

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: !name must be a hexadecimal color value.
pl: !name musi być kodem koloru w systemie szesnatstkowym.

en: pgn4web Javascript library
pl: biblioteka javascript pgn4web
