pgn4web (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Layout
uk: Макет

en: Delay
uk: Затримка

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Chess
uk: Шахи

en: !name must be a hexadecimal color value.
uk: !name має бути шістнадцятковим значенням кольору.
