PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Image
be: Малюнак

en: URL
be: Спасылка

en: Site
be: Сайт

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Other
be: Іншыя

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Nothing
be: Нічога
