PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Image
et: Pilt

en: Site
et: Sait

en: Original image
et: Algne pilt

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Nothing
et: Mitte midagi
