PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Image
jv: Gambar

en: Original image
jv: Gambar asli

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana
