PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Site
lt: Svetainė

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Nothing
lt: Nieko
