PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Image
lv: Attēls

en: Site
lv: Vietne

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Nothing
lv: Nekas
