PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Other
my: အခြား

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
