PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Site
nl: Website

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: File directory
nl: Map

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Nothing
nl: Niets

en: Default destination
nl: Standaarddoel
