PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Image
ro: Imagine

en: Site
ro: Sit

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele

en: File directory
ro: Folder fişiere

en: Capture
ro: Captură

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ro: Selectați unde ar trebui stocate fișierele finale. Stocarea fișierelor private produce un consum de resurse mai mare decât a celor publice, dar permite acesul restricționat la fișiere în cadrul acestui câmp.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ro: Subdirector opțional în cadrul destinației de încărcare unde fișierele vor fi păstrate. Nu includeți liniuțe oblice anterioare sau posterioare.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Nothing
ro: Nimic

en: Default destination
ro: Destinație implicită
