PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Image
sv: Bild

en: Site
sv: Webbplats

en: Original image
sv: Originalbild

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
sv: Valbar underkatalog för den plats där filen kommer att lagras. Inkludera ej snedstreck i början eller slutet av katalognamnet.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Nothing
sv: Inget
