PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Image
te: బొమ్మ

en: URL
te: యూఆరెల్

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
