PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Image
vi: Ảnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: here
vi: ở đây

en: Other
vi: Khác

en: File directory
vi: Thư mục lưu trữ tệp tin

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
vi: Chọn đích lưu trữ tệp tin. Đích lưu trữ bảo mật không cho phép truy cập trực tiếp vào tệp tin, nhưng lại làm tiêu hao nhiều tài nguyên hệ thống hơn.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
vi: Thư mục con bên trong đích lưu trữ dành cho các tệp tải lên. Xin đừng nhập dấu xuộc ở đầu hoặc cuối đường dẫn này.

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Nothing
vi: Không có gì
