PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Image
ar: الصورة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Site
ar: موقع

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ar: مجلد فرعي اختياري في مجلد الرفع الذي ستخزّن فيه الملفات. لا تدرج خط مائلا لا قبل ولا بعد.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Nothing
ar: لا شيء
