PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Image
ca: Imatge

en: Site
ca: Lloc

en: Original image
ca: Imatge original

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ca: Subdirectori opcional, dins del destí de les càrregues, on s'emmagatzemaran els fitxers. No inclogueu les barres de l'inici ni del final.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Nothing
ca: Res
