PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Image
da: Billede

en: Original image
da: Originalt billede

en: here
da: her

en: Other
da: Anden

en: File type
da: Filtype

en: File directory
da: Filmappe

en: Capture
da: Hævning

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
da: Valgfri undermappe hvor uploadede filer gemmes. Medtag ikke indledende og afsluttende skråstreger.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Nothing
da: Intet

en: Default destination
da: Standarddestination
