PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Image
eu: Irudia

en: Site
eu: Gunea

en: Original image
eu: Irudi originala

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Nothing
eu: Ezer
