PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Image
fi: Kuva

en: Site
fi: Sivusto

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fi: Vaihtoehtoinen alakansio latauskohteessa johon tiedostot tallennetaan. Älä sisällytä edeltävää tai seuraavaa "/" merkkiä.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Nothing
fi: Ei mitään
