PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Image
gl: Imaxe

en: Site
gl: Sitio

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
gl: Subdirectorio opcional dentro do destino de subidas onde se almacenarán os arquivos. Non escriba barras nin o inicio nin o final.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Nothing
gl: Nada
