PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Image
hr: Slika

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Nothing
hr: Ništa
