PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Image
hu: Kép

en: URL
hu: Webcím

en: Site
hu: Webhely

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: File type
hu: Fájltípus

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hu: A feltöltések könyvtárán belül megadható alkönyvtár, ahova a fájlok mentésre kerülnek. Az alkönyvtár megadásakor a kezdő és a záró perjelet nem kell megadni.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Nothing
hu: Semmi

en: Default destination
hu: Alapértelmezett cél
