PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Image
hy: Նկար

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Nothing
hy: Ոչինչ
