PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Image
ka: სურათი

en: Site
ka: საიტი

en: Other
ka: სხვა

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია

en: Nothing
ka: არაფერი
