PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Image
ku: وێنە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Other
ku: هیتر

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
