PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Image
tr: Resim

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: here
tr: buraya

en: Other
tr: Diğer

en: File type
tr: Dosya türü

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
tr: Nihai dosyaların nerede saklanacağını seçin. Dosyaların özel saklanması, açık dosyalara kıyasla fazladan önemli ölçüde yük getirir ama bu alanlardaki dosyalara erişimi kısıtlamanıza da olanak sağlar.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
tr: Dosyaların saklanacağı yükleme konumunda isteğe bağlı alt dizin. Önüne ya da ardına eğik çizgi (/) eklemeyin.

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
