PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Image
ug: سۈرەت

en: URL
ug: ئادرېس

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
