PhantomJS Capture (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཡན་ལག་གི་འཇུག་སྣོད་དེ། ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་སའི་ཡར་སྤྲོད་གནས་ཡུལ་དུ་ཡོད་དགོས། དེའི་འགོ་དང་མཇུག་ཏུ་ཡོ་ཤད་ཡོད་མི་ཉན།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
