PhantomJS Capture (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Image
he: תמונה

en: URL
he: כתובת URL

en: Site
he: אתר

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Other
he: אחר

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Nothing
he: ללא
