PhantomJS Capture (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: here
mr: येथे

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
