PhantomJS Capture (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
