PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Image
az: Şəkil

en: Site
az: Sayt

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Other
az: Digər

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
az: Faylların saxlanacağı yükləmə təyinatı daxilində isteğe bağlı alt kataloq. Əvvəlki və ya arxadakı tirləri daxil etməyin.
