PhantomJS Capture (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Image
eo: Bildo

en: Other
eo: Alia

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
