PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Image
hi: चित्र

en: URL
hi: यूआरएल

en: Site
hi: साइट

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Other
hi: अन्य

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
