PhantomJS Capture (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Image
pl: Obraz

en: Site
pl: Witryna

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Nothing
pl: Niczego

en: View mode: %mode
pl: Tryb widoku: %mode
