PhantomJS Capture (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Image
sk: Obrázok

en: Site
sk: Stránka

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: File type
sk: Typ súboru

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Nothing
sk: Nič
