Phoenix Responsive Theme (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
