Phoenix Responsive Theme (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: First Bottom
lt: Apačia pirma

en: Second Bottom
lt: Apačia  antra

en: Third Bottom
lt: Apačia trečia
