Phoenix Responsive Theme (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: First Bottom
fi: Ensimmäisenä alareunassa

en: Second Bottom
fi: Toisena alareunassa

en: Third Bottom
fi: Kolmantena alareunassa
