Phoenix Responsive Theme (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
