Phoenix Responsive Theme (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários
