Phoenix Responsive Theme (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: User menu
vi: Trình đơn của Người dùng

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
