Phoenix Responsive Theme (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: User menu
ro: Meniu utilizator

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
