Phoenix Responsive Theme (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
