Phoenix Responsive Theme (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: User menu
da: Brugermenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
