Phoenix Responsive Theme (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: User menu
ug: تىزىملىك
